מי אנחנו?

כאשר שואלים אותנו "מי אנחנו", אנו נוהגים להשיב שעמיתים ניהול הסדרים פנסיונים היא כלל הפעילויות אותן אנו מבצעים למען הלקוחות שלנו. אתם מוזמנים לקרוא עוד על היחידה המובחרת של עולם הביטוח והפיננסים, ולגלות ששירות איכותי ומקצועי הוא המפתח לראש שקט ועתיד בטוח.

כמה עובדות חשובות על עמיתים ניהול הסדרים פנסיונים

עמיתים פועלת כמנהל הסדר פנסיוני ופיננסי ומספקת מענה מקצועי ואיכותי לארגונים ואנשים פרטיים בכל הקשור לניהול הסדרים פנסיונים, תכנון הביטוח הפנסיוני, מתן מענה לצרכים ביטוחיים ושירותים ופיננסים.
עמיתים פועלת כברוקר פרטי ובלתי תלוי מול חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ובתי ההשקעות בישראל.
עמיתים פועלת מתוך גישת הניהול ההוליסטי, השואפת לתת לכל לקוח, בין אם מדובר בארגון ובין מדובר באדם פרטי, מענה כולל ואיכותי למגוון צרכי החיים בתחומי הפנסיה, הביטוח והפיננסים.

עמיתים היא תאגיד ביטוח ובעלת רישיון מהמפקח על הביטוח.

הכוח נמצא באיכות

המושג "איכות" הוא מושג שמלווה את עמיתים מאז הקמתה בשנת 2006. הסוכנות שהוקמה על ידי המנכ"ל יוסי חכמון, שמה את הדגש על איכות הפרמטרים השונים המרכיבים את החברה – מאיכות העובדים והמומחיות שלהם בתחומים שונים ועד השירות האיכותי והמקצועי שהפך את עמיתים לאחת מהסוכנויות המוערכות בעולם הביטוח והפיננסים.
כיום עמיתים ניהול הסדרים פנסיונים נחשבת לסוכנות מובילה המעניקה לכל אחד מלקוחותיה, מעסיק או עובד, שירות אישי ואיכותי במגוון תחומים. כל אחד מלקוחותינו נהנה ממידע מקצועי עשיר ומאנשי מקצוע שנמצאים לצידו בכל מצב ודואגים לאינטרסים שלו.

למידע נוסף אודות:
» פתרונות ושירותים למעסיק
» פתרונות ושירותים למבוטח

יש חברות לניהול הסדרים פנסיונים ויש את עמיתים

השוק הפנסיוני מעמיד לרשותכם מגוון חברות לניהול הסדרים שמחזרות אחריכם, אז מה הופך את אותנו לסוכנות המועדפת על ארגונים מובילים במשק הישראלי? הלקוחות שלנו טוענים שהשילוב המנצח בין יחס אישי ובין שירות מקצועי ללא רבב הוא הסיבה שגם מעסיקים וגם עובדים שמחים שאנו מלווים אותם בעולם המורכב שנקרא עולם הביטוח והפיננסים.
» למידע נוסף אודות היתרונות של עמיתים

אתם מוזמנים לקרוא עוד על עמיתים, על מגוון השירותים הניתנים בסוכנות ועל הגישה החדשנית וההוליסטית שהיא חלק בלתי נפרד מהשירות הניתן לכלל הלקוחות.
» הלקוחות שלנו | » שירותים ופתרונות | » ביטוח פנסיוני | » ביטוח בריאות וסיעוד | » השקעות ופיננסים

סגירת תפריט