ניהול תיק השקעות דורש ידע מקצועי עשיר והיכרות עם שוק ההון ועולם הפיננסים. בעמיתים ניהול הסדרים פנסיונים אנו מעמידים לרשותכם מומחים שידעו להמליץ לכם על בית ההשקעות המתאים לכם ולאופי ניהול התיק המועדף עליכם.

כמו שכל אדם הוא שונה בצרכיו ודעותיו, כך גם ניהול תיקי השקעות משתנה מאדם לאדם וממשפחה למשפחה. ישנם משקיעים שמעדיפים לקחת סיכונים, בעוד האחרים שומרים על ניהול סולידי של התיק.

על מנת שתיק ההשקעות שלכם ינוהל בצורה הטובה ביותר לצרכים ולאופי שלכם חשוב להתייעץ עם מומחה בתחום שידע להמליץ על בית ההשקעות המתאים לכם, ואף ידע לעקוב אחרי הניהול ולהתריע במקרה ויש צורך בשינוי הרכב התיק או במקרה של ניהול לקוי.

חשוב לציין, כי עמיתים עוסקת בשיווק ולא בייעוץ.

עמיתים – שומרים על האינטרסים שלכם בשוק ההון

קיימים בתי השקעות רבים המציעים לכם שירות. בעמיתים ניהול הסדרים פנסיונים אנו מעמידים לרשותכם איש צוות המתמחה בתחום וידע להמליץ על בית ההשקעות המתאים לכם, תוך חיסכון ניכר בעמלות ושמירה על שירות מעולה.

בנוסף, לאחר פתיחת התיק, נציג עמיתים יעקוב אחר ניהול התיק ויבטיח כי הוא ינוהל כראוי. במקרה הצורך תעודכנו בשינויים הנדרשים בהרכב התיק או בסגנון ניהולו, הכול בהתאם לצרכים שלכם ולתנאי הניהול שקבעתם מראש.

חשוב לזכור, עמיתים פועלת כברוקר פרטי ובלתי תלוי מול חברות הביטוח קרנות הפנסיה ובתי ההשקעות המובילים בישראל, נתון המאפשר לנו להציב את הלקוח במרכז ולספק את המוצר המתאים ביותר ללא מחויבות לבית השקעות זה או אחר .

למידע נוסף ולקביעת פגישה ראשונית ללא התחייבות אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר ונשמח ליצור אתכם קשר

סגירת תפריט